Anticelulitidní dřeváky

ce1-skup_2.jpg

Vzor: CE1

Anticelulitidní obuv formující postavu

Značka: BUXA

Cena: 1440.00 Kč

Cena bez DPH: 1190.08 Kč

Cena v eurech: 56.83 €

Počet: Velikost Provedení (barva)

kvalitní pravá kůže

kvalitní pravá kůže + dřevo

lipové dřevo

Popis:

Ortopedický profilovaná podrážka z olšového dřeva, nakloněná do zadu o 8-9°,která stimuluje při chůzi svaly nohou.
Tyto dřeváky působí blahodárně proti celulitidě,křečovým žilám,nadváze,bolestem páteře, zlepšují celkově držení Vašeho těla,usnadňují dýchání a zlepšují prokrvení.Anatomicky tvarovaná stélka podporuje příčnou a podélnou klembu chodidla.Trénované nohy jsou základem pro uvolněný a zdravý krok. Nejmenší mobilní fitness studio na světě posiluje svaly a chrání tak Vaše klouby. Prsty jsou aktivně trénovány a posilují svalovinu v celé části chodidla.

Jak anticelulitidní obuv formuje postavu? Při chůzi jsou břišní svaly napjaté a případné faldíky mizí. Pozice chodidla způsobuje, že kolena jsou vždy mírně prohnutá. To je odlehčuje a zároveň chrání před nadměrným prohnutím bederní páteře. Prsty chodidel směřují nahoru a pata je snížená. To způsobuje napětí svalstva nohou a úbytek tukové tkáně. Postoj s mírně prohnutými koleny odlehčuje záda a „vynucuje“ vzpřímený postoj, což chrání před „vypadáváním plotýnek a posiluje zádové svaly. Těžiště těla se přesouvá dopředu. Páteř se proto ocitá ve své přirozené, vzpřímené poloze, což odstraňuje příčiny lordózy. Chrání záda a zbavuje je bolesti. Hýžďové svaly se automaticky napínají. Svalová tkáň se posiluje. U žen, které nosí boty s vysokými podpatky, často dochází k bolestivému zkrácení lýtkových svalů. Při nošení Anticelulitidní obuvi směřují prsty chodidel vzhůru, což lýtkové svalstvo posiluje. Oběh krve v nohách je správně stimulován a tak chráněn před krevními sraženinami a křečovými žílami. Pantofle mají speciálně projektovanou podrážku, která vynucuje správný postoj tím, že snižuje patu vzhledem k prstům. Boty jsou dostupné v mnoha módních barevných odstínech a při jejich výrobě je použita výhradně přírodní kůže a dřevo. Nabízíme velikosti od 35 do 41. Při chůzi v našich dřevácích můžeš pečovat o svou postavu během celého dne.

Jak zjistíte Vaši velikost: 1. Položte nohu na papírový list a obreskete tužkou své chodidlo. 2. Změřte vzdálenost mezi nejvzdálenějšími body. 3. K naměřené délce připočtete 3 mm. 4. Určete velikost podle Vámi změřených údajů: 36 (24 cm), 37 (24,4 cm), 38 (24,8 cm), 39 (25,5 cm), 40 (26,5 cm), 41 (27 cm). Výška podrážky 4 cm snížena směrem dozadu na 2 cm. 

© 2006–24 Labaj