Novinka Akce

Dámská zdravotní obuv

Vzor: BZ125

Zdravotní pantofle

Značka: BUXA

Původní cena s DPH:  1390.00 Kč   sleva 20.00 %

Cena: 1112.00 Kč

Cena bez DPH: 919.00 Kč

Cena v eurech: 43.89 €

Počet: Velikost Provedení (barva)

pravá přírodní kůže

pravá přírodní kůže

syntetická protiskluzová podrážka

Popis:

Model BZ120 je pohodlná obuv z přírodní kůže, její ručně šitý svršek zajišťuje vysokou odolnost. Podešev je vyrobena z lehkého a velmi pružného materiálu, který eliminuje mikrošoky způsobené při chůzi. Obuv má anatomický tvar pro podepření podélného oblouku, stejně jako vybrání pro patu a váleček pod prsty a širší čela zajišťují volné uspořádání prstů. Podšívka je vyrobena z nejkvalitnější přírodní semišové kůže, pěna MEMORY je umístěna přímo pod podšívkou. Vyšší okraje chlopní zajišťují stabilitu a ochranu chodidla a neklouzavé podrážky zaručují bezpečnost použití.

Historie pěny použité k výrobě tohoto modelu sahá až do šedesátých let. Zpočátku byla pěna používána pouze vesmírnou agenturou NASA ke zlepšení bezpečnosti astronautů. Postupem času se stal dostupným komerčním společnostem a byl používán v mnoha oblastech výroby, včetně výroby matrací a polštářů.
V poslední době také našla uplatnění v obuvnickém průmyslu. Hlavní výhodou pěny je její dokonalá adaptace na povrch, se kterým přichází do styku, čímž poskytuje maximální pohodlí při používání. Při chůzi se pěna MEMORY dokonale přizpůsobí tvaru vaší nohy.

Výhody obuvi Buxa MEMORY:
- Přírodní kůže
- Ručně přišitý svršek k podešvi
- Vložka MEMORY s pamětí pro zapamatování tvaru chodidla
- Anatomický tvar podešve (prstový válec, podélná opěra, zahloubení paty)
- Protiskluzová podrážka

Pamatujte, že pohodlné kožené boty zaručují nejen pohodlí během mnoha hodin používání, ale především jsou navrženy tak, aby zabránily deformaci nohou a pomohly udržet správné držení těla.

Doporučení pro kupujícího:
Boty mají plné velikosti, ale vždy byste měli navrhovat délky uvedené v centimetrech.

36 – 23,5
37 - 24,0
38 - 25,0
39 - 25,5
40 – 26,0
41 - 26,5 

© 2006–24 Labaj