Výprodej Výprodej

VÝPRODEJ - Turistická obuv

Vzor: LESTA 6157-A-45D8 CAMEL

treková obuv

Značka: LESTA

Původní cena s DPH:  2612.00 Kč   sleva 50.00 %

Cena: 1306.00 Kč

Cena bez DPH: 1079.33 Kč

Cena v eurech: 51.22 €

Počet: Velikost Provedení (barva)

pravá nubuková kůže

prodyšná nepromokavá membrána

pružná gumová podrážka

Popis:

Vyjímečně pohodlná turistická obuv pro středně těžký treking, klasický model.Vyrobená z kvalitní maštěné hovězí úsně uvnitř z vodotěsnou a prodyšnou membránou.

Obuv je vybavena podšívkou s membránou LestaTex, která je prodyšná a zároveň vodotěsná, nezaručuje však 100% nepromokavost. Podešev je odolná vůči oděru a umožňuje komfortní chůzi v každém terénu.Je to ideální obuv pro aktivní pobyt v přírodě.

 

Voduodpuzující membrána LestaTex je dokonalou ochranou před vhlkostí, která vašim chodidlům zaručuje regulaci teploty a optimální ochranu. Tento neporézní materiál tvoří neprostupnou bariéru proti vlhkosti, ale zároveň zajišťuje její odpařování z obuvi ven. Díky své konstrukci je memrána odolná vůči znečištění i mechanickému poškození. Vzdoruje prachu i mastnotě, a proto vnější nečistoty, pronikající přes svrchní vrstvu membrány i od chodidla, nebrání odvádění potu.

 

1. Co je membrána LestaTex?

Polyesterová membrána LestaTex je inteligentní vrstva použitá při výrobě obuvi Lesta. Je to tenký a pružný povlak, zhotovený pokročilými technologiemi ze syntetických materiálů.

Vzniká lisováním z modifikovaného polyesteru, spojeného s podšívkou v podobě laminátu. Membránu na výsledném výrobku nevidíme, protože je umístěna mezi svrchní materiál a podšívku.

 

2. Jaké jsou přednosti membrány LestaTex?

a. Je nepromokavá.

b. Zajišťuje obuvi prodyšnost.

c. Zaručuje pohodlí a komfort.

d. Má výborné hygienické vlastnosti. e. Odolává znečištění.

 

3. Jak to všechno funguje?

LestaTex má za úkol zabránit průniku vody a větru do obuvi, ale zároveň usnadnit odvádění vlhkosti (potu) v podobě vodní páry. Boty LestaTex vodě odolávají a zároveň dýchají. Prodyšnost LestaTex dosahuje v průměru 12 000 g/m2 za 24 hod. Voděvzdornost činí 20 000 mm vodního sloupce.

 

4. Jak vypadá bota s membránou LestaTex?

Vzhledově se boty s membránou LestaTexse od běžné obuvi neliší. Díky použití membrány jsou vysoce hygienické, chodí se v nich příjemně a pohodlně.

 

5. Jak konzervujeme obuv s LestaTex?

Ošetřování obuvi s membránou LestaTex je velmi jednoduché a bezproblémové.

a. Obuv je nutno po zvlhnutí důkladně vysušit.

b. Nesmí se používat prostředky s vysokým obsahem tuku.

c. K ošetřování doporučujeme prostředek „Impregnační prostředek LESTA“, který obuvi zajistí delší životnost.

 

6. Je obuv Lesta Tex určena jen pro aktivní pohyb či sport?

V žádném případě! Boty LestaTex jsou pro každého, kdo ocení jejich pohodlné a příjemné nošení. Jsou vhodné nejen k aktivnímu odpočinku, ale zároveň i k běžnému každodennímu nošení. Obuv Lesta s membránou zaručí chodidlům komfort v nejrůznějším prostředí a za každého počasí. Každý ji nosí rád.

 

7. Proč stojí za to chodit v obuvi Lesta Tex?

Je dobré mít alespoň jeden pár obuvi, které nám přirozeným způsobem zajistí komfort i pohodlí. Voděvzdorná membrána chrání Vaše chodidla před promoknutím, a přitom jsou boty lehké a příjemně se nosí. Obuv s Lesta Tex dýchá, a Vy se v suchých botách cítíte výborně.

Další foto:


 

© 2006–19 Labaj