Novinka

Zdravotní obuv

Vzor: 4151-ESD

unisex bezpečnostní obuv s ochranou proti elektrostatickému výboji

Značka: JULEX

Cena: 1410.00 Kč

Cena bez DPH: 1165.28 Kč

Cena v eurech: 54.45 €

Počet: Velikost Provedení (barva)

Popis:

Vysoce specializovaná bezpečnostní obuv s ochranou proti elektrostatickému výboji pro použití v oblastech EPA (elektrostaticky chráněná oblast), kde by se vždy mělo používat vybavení s ochranou proti elektrostatickému výboji. Obuv vyhovuje normám ochrany před elektrostatickým výbojem. Zaručuje úplnou ochranu proti výbojům ESD a je nezbytná při provozu moderních elektronických zařízení a ve výrobním procesu elektronických zařízení. Člověk vytváří statickou elektřinu při každém pohybu. Kontakt s vodivým materiálem způsobuje okamžitý tok nábojů. Tomu se říká ESD (Electro Static Discharge) jev. Statické náboje se staly jedním z největších problémů v elektronickém průmyslu.

ESD je synonymem pro elektrostatický výboj a popisuje tok (výboj) náboje statické elektřiny mezi dvěma těly během kontaktu. Statické náboje se staly jedním z největších problémů v elektronickém průmyslu. Norma 61340-5-2 doporučuje používat speciální obuv k ochraně před ESD. Julex je výrobcem speciální obuvi s ochranou proti ESD pro použití v zónách EPA (Electrostatic Protected Area). Naše výrobky splňují následující normy:

ČSN-EN ISO 20 347: 2005 (U) - Požadavky na profesionální obuv pro použití v práci
ČSN-EN 61340-5-1: Elektrostatika -Část 5-1: Ochrana elektronických součástek před elektrostatickými jevy
ČSN-EN 61340-5-2: Elektrostatika -Část 5-2: Ochrana elektronických součástek před elektrostatickými jevy

Naše výrobky byly testovány v souladu s požadavky norem a prošly všemi testy. Používání ESD obuvi je nezbytné při provozu moderních elektronických zařízení a ve výrobním procesu elektronických zařízení.
Zboží na objednávku je obvykle dostupné ve lhůtě 1 týden až 1 měsíc.

Další foto: 

© 2006–21 Labaj